Modul GOQ SAMSUNG 4xLED 150 stupňů Bílá 11 000k.
VíceGOQ SAMSUNG 4xLED 150 stupňů Bílý 11 000K modul je produkt založený na LED diodách SAMSUNG. LED moduly jsou navrženy k osvětlení blokových písmen a světelných boxů.
Moduly GOQ díky svému širokému úhlu osvětlení umožňují snížení počtu použitých modulů a zaručují výborné osvětlení plochy designu.
LED moduly se vyznačují větší flexibilitou montáže ve srovnání s LED pásky. Jednotlivé moduly lze propojit do řetězce až 50 kusů, což umožňuje osvětlit i složité tvarově světelné boxy.
Výrobky GOQ jsou přizpůsobeny k práci i za nejnepříznivějších povětrnostních podmínek. Moduly GOQ jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, mají antistatické a protirázové vlastnosti a jsou vysoce voděodolné IP68.
Technické informace o produktu:
- maximální počet modulů v řetězci - 50 ks.
- ve každém modulu čtyři super Claro SMD LED,
- celková spotřeba modulů: méně než 80% jmenovitého výkonu napájecího zdroje,
- oboustranná samolepící páska pro snadnou instalaci
- spolehlivé propojení modulů - paralelní galvanické (pájené),
- speciální pouzdro chránící elektroniku modulu před mechanickým poškozením.
| Teplota chromatičnosti: | 11000K |
| Napětí: | 12V DC |
| Výkon: | 2,16 W |
| Spotřeba elektřiny: | 180 mA |
| Tok světla: | 160 lm |
| Vyzařovací úhel: | 150° |
| Provozní teplota: | -30 ~ 85°C |
| Rozměry: | 44 x 44 x 9 mm |
| Typ diody: | 5630 SMD Samsung |
| Třída těsnosti: | IP68 |
| Délka kabelu: | 100mm |
| Hmotnost: | 11 g |
| Záruka: | 5 let |