Svislá LED neonová světla otevírají nové možnosti instalace. Díky ohebnosti neonových trubic a změně světelné emise můžete vytvářet 3D instalace.
LED Flex neonové štítky jsou moderní náhradou za tradiční neonové štítky, vyrobené s použitím LED technologie. Silikonový, flexibilní kryt umožňuje vytvářet osvětlení libovolného tvaru. Jsou nezastupitelným řešením v reklamním průmyslu. Mohou být také používány jako dekorativní prvek, který oživuje komerční a obytné prostory. Hustě rozmístěné body řezu umožňují snadnou instalaci, i při osvětlování malých obytných prostorů. LED neonové štítky jsou charakteristické lehkou a odolnou konstrukcí, která umožňuje jejich použití i vně budovy.
Výhody:
- vysoká trvanlivost umožňující delší používání,
- odolnost vůči UV záření díky silikonovému krytu,
- nízké tepelné vyzařování, produkt je bezpečný pro použití i v dětském pokoji,
- odolnost vůči povětrnostním podmínkám — stupeň krytí IP67
Využití:
- na stěnách,
- na stropech,
- reklama,
- průmyslové a komerční prostory,
- obchody, restaurace, kavárny
Modrý neonový LED Flex vám umožní vytvořit dekorativní prvek. Zvýšený stupeň krytí umožňuje, aby byl neon vystaven atmosférickým faktorům.
| Barva | MODRÁ |
| Výkon | 10W/m |
| Napětí | 24V DC |
| Počet LED | 140/m |
| Délka pásku | 0,71cm |
| IP | IP67 |
| Teplotní rozsah | -25 ÷ 45°C |
| Záruka | 36 měsíců |