Vertikální LED neonové světla otevírají nové možnosti instalace. Díky ohybatelnosti neonů a změně světelné emise můžete vytvářet 3D instalace.
LED Flex neonové znaky jsou moderní náhrada za tradiční neonové znaky, vyrobené s využitím LED technologie. Silikonový, flexibilní kryt umožňuje vytvořit osvětlení jakéhokoli tvaru. Jsou nenahraditelným řešením v reklamním průmyslu. Mohou být také použity jako dekorativní prvek, který oživí komerční a obytné prostory. Hustě rozmístěné body pro řezání umožňují snadnou instalaci, dokonce i při osvětlování malých obytných prostor. LED neonové znaky se vyznačují lehkou a odolnou konstrukcí, která umožňuje jejich použití mimo budovu.
Výhody:
- vysoká odolnost umožňující delší používání,
- odolnost proti UV záření díky silikonovému krytu,
- nízká emisivita tepla, výrobek je bezpečný k použití i v dětském pokoji,
- odolnost vůči povětrnostním podmínkám — stupeň krytí IP67
Aplikace:
- na stěny,
- na stropy,
- reklama,
- průmyslové a komerční prostory,
- obchody, restaurace, kavárny
Neon LED Flex studená bílá je dokonalým řešením pro osvětlení nábytku. Neonový znak lze umístit do frézovaného otvoru, aniž by bylo nutné použít další hliníkový profil.
| Barva | CW |
| Výkon | 10W/m |
| Napětí | 24V DC |
| Počet LED | 140/m |
| Krok pro řezání | 0,71cm |
| IP | IP67 |
| Teplotní rozsah | -25 ÷ 45°C |
| Záruka | 36 měsíců |