Svislá LED neonová světla otevírají nové možnosti instalace. Díky ohybatelnosti neonů a změně vyzařování světla můžete vytvářet 3D instalace.
LED Flex neonové cedule jsou moderní náhradou za tradiční neonové cedule, vyrobené s použitím LED technologie. Silikonové, flexibilní pouzdro vám umožňuje vytvářet osvětlení libovolného tvaru. Jsou nenahraditelným řešením v reklamním průmyslu. Mohou být také použity jako dekorativní prvek, který oživí obchodní a rezidenční prostory. Hustě rozmístěné body řezání umožňují snadnou instalaci, i při osvětlování malých obytných prostorů. LED neonové cedule se vyznačují lehkou a odolnou konstrukcí, která jim umožňuje používat je i vně budovy.
Výhody:
- vysoká trvanlivost umožňující delší použití,
- odolnost proti UV záření díky silikonovému krytu,
- nízká produkce tepla, výrobek je bezpečný i pro použití v dětském pokoji,
- odolnost vůči povětrnostním podmínkám - krytí IP67
Použití:
- na stěnách,
- na stropech,
- reklama,
- průmyslové prostory a obchodní prostory,
- obchody, restaurace, kavárny
LED Flex červený neon může být použit jako reklamní prvek nebo osvětlení v kavárně nebo baru, například jako stropní osvětlení.
| Barva | ČERVENÁ |
| Příkon | 10W/m |
| Napětí | 24V DC |
| Počet LED | 140/m |
| Krok řezání | 0,71cm |
| IP | IP67 |
| Teplotní rozsah | -25 ÷ 45°C |
| Záruka | 36 měsíců |