LED Flex neonové reklamy jsou moderní náhradou za tradiční neonové reklamy, vyrobené s použitím LED technologie. Silikonové, flexibilní pouzdro vám umožňuje vytvořit osvětlení libovolného tvaru. Jsou nenahraditelným řešením v reklamním průmyslu. Mohou být také použity jako dekorativní prvek, který oživuje komerční a rezidenční prostory. Hustě umístěné body pro řezání umožňují snadnou instalaci, a to i v případě osvětlení malých obytných prostor. Neonové LED reklamy se vyznačují lehkou a odolnou konstrukcí, která umožňuje jejich použití mimo budovu.
Výhody:
- vysoká trvanlivost umožňující delší použití,
- odolnost proti UV paprskům díky silikonovému krytu,
- nízká produkce tepla, výrobek je bezpečný k použití i v dětském pokoji,
- odolnost proti povětrnostním podmínkám - stupeň krytí IP67
Použití:
- na stěnách,
- na stropech,
- reklama,
- průmyslové prostory a komerční prostory,
- obchody, restaurace, kavárny
Díky široké barevné škále je Neon LED RGB často používán jako klubové nebo restaurační osvětlení, které dodává místům správný charakter. Řešení lze také úspěšně použít jako stylové zapuštěné stropní osvětlení nebo osvětlení za televizorem nebo pod postelí.
| Barva | RGB |
| Výkon | 14W/m |
| Napětí | 24V DC |
| Počet LED | 60/m |
| Délka řezu | 10cm |
| IP | IP67 |
| Rozsah teplot | -25 ÷ 45°C |
| Záruka | 36 měsíců |