Flexibilní LED neónové značky jsou moderní náhradou za tradiční neónové značky, vyrobené pomocí LED technologie. Silikonové, flexibilní pouzdro vám umožňuje vytvářet osvětlení jakéhokoli tvaru. Jsou nezastupitelným řešením v reklamním průmyslu. Mohou být také použity jako dekorativní prvek, který oživuje komerční a obytné prostory. Hustě rozmístěné body řezání umožňují snadnou instalaci, i při osvětlování malých obytných prostorů. LED neónové značky se vyznačují lehkou a odolnou konstrukcí, která umožňuje jejich použití mimo budovu.

Výhody:
- vysoká odolnost umožňující delší používání,
- odolnost vůči UV záření díky silikonovému krytu,
- nízká tepelná emise, výrobek je bezpečný k použití i v dětském pokoji,
- odolnost vůči povětrnostním podmínkám — stupeň krytí IP67
Použití:
- v děrovaném nábytku,
- na stěny,
- na stropy,
- reklama,
- průmyslové a komerční prostory,
- obchody, restaurace, kavárny
Modrá LED flexibilní neónová vám umožní vytvořit dekorativní prvek. Zvýšený stupeň krytí IP umožňuje, aby byl neón vystaven povětrnostním vlivům.
| Barva | Modrá |
| Výkon | 12W/m |
| Napětí | 24V DC |
| Počet LED | 140/m |
| Krok řezání | 5cm |
| IP | IP67 |
| Teplotní rozsah | -25 ÷ 45°C |
| Záruka | 36 měsíců |