LED Flex neonové nápisy jsou moderní náhradou za tradiční neonové nápisy, vyrobené s využitím technologie LED. Silikónová, flexibilní konstrukce vám umožňuje vytvářet osvětlení libovolného tvaru. Jsou nenahraditelným řešením v reklamním průmyslu. Mohou být také použity jako dekorativní prvek, který oživuje komerční a obytné prostory. Hustě rozmístěné body řezání umožňují snadnou instalaci, dokonce i při osvětlování malých obytných prostor. LED neonové nápisy se vyznačují lehkou a odolnou konstrukcí, která umožňuje jejich použití mimo budovu.
Výhody:
- vysoká odolnost umožňující delší používání,
- odolnost vůči UV záření díky silikonové vrstvě,
- nízká emisivita tepla, výrobek je bezpečný pro použití i v dětském pokoji,
- odolnost vůči povětrnostním podmínkám — stupeň krytí IP67
Použití:
- do děr ve frézovaném nábytku,
- na stěny,
- na stropy,
- reklama,
- průmyslové prostory a komerční prostory,
- obchody, restaurace, kavárny
Neon LED Flex studená bílá je perfektní řešení pro osvětlení nábytku. Neonový nápis lze umístit do vyvrtané díry, aniž by bylo nutné použít další hliníkový profil.
| Barva | Studená bílá |
| Teplota barvy neonového světla | 5300K ± 10% |
| Teplota barvy světelného zdroje | 8000K ± 10% |
| Výkon | 12W/m |
| Napětí | 24V DC |
| Počet LED | 140/m |
| Krok řezání | 5cm |
| *Ra | ≥80 |
| *Třída energetické účinnosti | E |
| *Celkový světelný tok | 1490lm/m |
| *Světelná účinnost | 124.2lm/W |
| IP | IP67 |
| Teplotní rozsah | -25 ÷ 45°C |
| Záruka | 36 měsíců |
*Uvedená hodnota se vztahuje na světelný zdroj



