Světelné neonové pásy LED Flex jsou moderní náhradou za tradiční neonové světla, vyrobené s použitím LED technologie. Silikonové, flexibilní pouzdro umožňuje vytvářet osvětlení jakéhokoli tvaru. Jsou nenahraditelným řešením v reklamním průmyslu. Mohou být také použity jako dekorativní prvek, který oživuje komerční a obytné prostory. Hustě rozmístěné body pro řezání umožňují snadnou instalaci, i při osvětlování malých obytných prostor. Neonové světla LED se vyznačují lehkou a odolnou konstrukcí, což umožňuje jejich použití i venku mimo budovu.

Výhody:
- vysoká trvanlivost umožňující delší používání,
- odolnost vůči UV záření díky silikonovému krytu,
- nízká produkce tepla, výrobek je bezpečný pro použití i v dětském pokoji,
- odolnost vůči povětrnostním podmínkám — krytí IP67
Použití:
- do vyfrézovaných otvorů v nábytku,
- na stěny,
- na stropy,
- pro reklamní účely,
- v průmyslových a komerčních prostorách,
- v obchodech, restauracích, kavárnách
Červený LED Flex pás může být použit jako reklamní prvek nebo osvětlení v kavárně nebo baru, například jako stropní osvětlení.
| Barva | Červená |
| Výkon | 12W/m |
| Napětí | 24V DC |
| Počet LED | 140/m |
| Krok řezání | 5cm |
| IP | IP67 |
| Teplotní rozsah | -25 ÷ 45°C |
| Záruka | 36 měsíců |