LED Flex neonové značky jsou moderní náhradou za tradiční neonové značky, vyrobené s použitím LED technologie. Silikonové, flexibilní pouzdro umožňuje vytvářet osvětlení libovolného tvaru. Jsou nenahraditelným řešením v reklamním průmyslu. Mohou být také používány jako dekorativní prvek, který oživuje komerční a obytné prostory. Hustě rozmístěné body pro řezání umožňují snadnou instalaci, i při osvětlování malých obytných prostorů. Neonové LED značky se vyznačují lehkou a odolnou konstrukcí, která jim umožňuje být používány mimo budovu.

Výhody:
- vysoká odolnost umožňující delší použití,
- odolnost vůči UV záření díky silikonovému krytu,
- nízká tepelná emise, výrobek je bezpečný pro použití i v dětském pokoji,
- odolnost vůči povětrnostním podmínkám — stupeň krytí IP67
Použití:
- v frézovaných otvorech nábytku,
- na stěnách,
- na stropech,
- reklama,
- průmyslové prostory a komerční prostory,
- obchody, restaurace, kavárny
Teplá bílá barva LED Flex neonového světla se nejvíce blíží světlu tradičních žárovek. Neon lze použít jako dekorativní prvek v domech a bytech, například v ložnici.
| Barva | Teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti neonového světla | 2700K ± 10% |
| Teplota chromatičnosti světelného zdroje | 3000K ± 10% |
| Výkon | 12W/m |
| Napětí | 24V DC |
| Počet LED | 140/m |
| Krok řezání | 5cm |
| *Ra | ≥80 |
| *Třída energetické účinnosti | E |
| *Celkový světelný tok | 1426lm/m |
| *Světelná účinnost | 118.8lm/W |
| IP | IP67 |
| Teplotní rozsah | -25 ÷ 45°C |
| Záruka | 36 měsíců |
*Uvedená hodnota se vztahuje na světelný zdroj