LED Flex neonové značky jsou moderní náhradou za tradiční neonové značky, vyrobené pomocí LED technologie. Silikonové, flexibilní pouzdro vám umožňuje vytvářet osvětlení jakéhokoliv tvaru. Jsou nenahraditelným řešením v reklamním průmyslu. Mohou být také použity jako dekorativní prvek, který oživí komerční a obytné prostory. Hustě umístěné body řezání umožňují snadnou instalaci, i když osvětlujete malé obytné prostory. Neonové LED značky se vyznačují lehkou a odolnou konstrukcí, která umožňuje jejich použití mimo budovu.

Výhody:
- vysoká odolnost umožňující delší používání,
- odolnost proti UV záření díky silikonovému krytu,
- nízké vyzařování tepla, výrobek je bezpečný pro použití i v dětském pokoji,
- odolnost vůči povětrnostním podmínkám - stupeň krytí IP67
Použití:
- v drážkách nábytku,
- na stěny,
- na stropy,
- reklama,
- průmyslové a komerční prostory,
- obchody, restaurace, kavárny
Neon LED Flex ve žluté barvě může být použit jako dekorativní prvek. Dokonalý jako reklama nebo dekorativní prvek v bytech a domech.
| Barva | Žlutá |
| Výkon | 12W/m |
| Napětí | 24V DC |
| Počet LED | 140/m |
| Krok řezání | 5cm |
| IP | IP67 |
| Rozsah teplot | -25 ÷ 45°C |
| Záruka | 36 měsíců |