LED Flex neónové nápisy jsou moderní náhradou za tradiční neónové nápisy, vyrobené s použitím LED technologie. Silikonová, ohebná konstrukce vám umožňuje vytvářet osvětlení libovolného tvaru. Jsou nezastupitelným řešením v reklamním průmyslu. Mohou být také použity jako dekorativní prvek, který oživuje komerční a obytné prostory. Hustě rozmístěné body řezání umožňují snadnou instalaci, a to i při osvětlení malých obytných prostor. LED neónové nápisy se vyznačují lehkou a odolnou konstrukcí, která umožňuje jejich použití i vně budov.

Výhody:
- vysoká trvanlivost umožňující delší použití,
- odolnost vůči UV záření díky silikonovému krytu,
- nízká tepelná emise, výrobek je bezpečný k použití i v dětském pokoji,
- odolnost vůči povětrnostním podmínkám — stupeň krytí IP67
Použití:
- v otvorech vyfrézovaného nábytku,
- na stěnách,
- na stropech,
- reklama,
- průmyslové a komerční prostory,
- obchody, restaurace, kavárny
Modrý LED Flex neon vám umožní vytvořit dekorativní prvek. Zvýšený stupeň krytí umožňuje, aby byl neon vystaven atmosférickým vlivům.
| Barva | Modrá |
| Výkon | 10.8W/m |
| Napětí | 24V DC |
| Počet LED | 126/m |
| Délka pásku | 5.5cm |
| IP | IP67 |
| Teplotní rozsah | -25 ÷ 45°C |
| Záruka | 36 měsíců |