LED flexibilní neonová svítidla jsou moderní náhradou za tradiční neonová svítidla, vyrobená s využitím LED technologie. Silikónová, flexibilní konstrukce umožňuje vytvořit osvětlení jakéhokoliv tvaru. Jsou nenahraditelným řešením v reklamním průmyslu. Mohou být také použita jako dekorativní prvek, který oživuje komerční a obytné prostory. Hustě rozmístěné body pro stříhání umožňují snadnou instalaci, i když osvětlujete malé obytné prostory. Neonová LED svítidla se vyznačují lehkou a odolnou konstrukcí, která umožňuje jejich použití mimo budovu.
Výhody:
- vysoká trvanlivost umožňující delší používání,
- odolnost proti UV záření díky silikonovému krytu,
- nízká tepelná emise, produkt je bezpečný pro použití i v dětském pokoji,
- odolnost vůči povětrnostním podmínkám — stupeň krytí IP67
Použití:
- v děrovaném nábytku,
- na stěnách,
- na stropech,
- reklama,
- průmyslové prostory a komerční prostory,
- obchody, restaurace, kavárny
Neonové LED Flex studená bílá je dokonalým řešením pro osvětlení nábytku. Neonové svítidlo lze umístit do děrovaného otvoru, aniž by bylo nutné použít dodatečný hliníkový profil.
| Barva | Studená bílá |
| Teplota chromatičnosti neonového světla | 6000K ± 10% |
| Teplota chromatičnosti zdroje světla | 8000K ± 10% |
| Výkon | 10,8W/m |
| Napětí | 24V DC |
| Počet LED | 126/m |
| Krok stříhání | 5,5cm |
| *Ra | ≥80 |
| *Třída energetické účinnosti | E |
| *Celkový světelný tok | 1340lm/m |
| *Světelná účinnost | 124lm/W |
| IP | IP67 |
| Teplotní rozsah | -25 ÷ 45°C |
| Záruka | 36 měsíců |
*Uvedená hodnota platí pro zdroj světla