LED Flex neonové značky jsou moderní náhradou za tradiční neonové značky, vyrobené s použitím LED technologie. Silikonové, flexibilní pouzdro vám umožňuje vytvořit osvětlení libovolného tvaru. Jsou nenahraditelným řešením v reklamním průmyslu. Mohou být také použity jako dekorativní prvek, který oživuje komerční a obytné prostory. Hustě rozmístěné body řezání umožňují snadnou instalaci, dokonce i při osvětlování malých obytných prostor. Neonové LED značky se vyznačují lehkou a odolnou konstrukcí, která umožňuje jejich použití mimo budovu.

Výhody:
- vysoká odolnost umožňující delší používání,
- odolnost vůči UV záření díky silikonovému krytu,
- nízká produkce tepla, produkt je bezpečný k použití i v dětském pokoji,
- odolnost vůči povětrnostním podmínkám — klasifikace IP67
Použití:
- v frézovaných otvorech nábytku,
- na stěnách,
- na stropech,
- reklama,
- průmyslové prostory a obchodní prostory,
- obchody, restaurace, kavárny
Neon LED Flex zelená je dokonalá jako dekorativní světelný prvek. Vysoká flexibilita vám umožňuje vytvořit jakýkoli tvar. Lze použít i venku.
| Barva | Zelená |
| Výkon | 10,8 W/m |
| Napětí | 24 V DC |
| Počet LED | 126/m |
| Světelný úhel | 120° |
| IP | IP67 |
| Teplotní rozsah | -25 až 45°C |
| Záruka | 36 měsíců |