LED Flex neonové značky jsou moderní náhradou tradičních neonových značek, vyrobené pomocí LED technologie. Silikonové, flexibilní pouzdro vám umožňuje vytvářet osvětlení libovolného tvaru. Jsou nenahraditelným řešením v reklamním průmyslu. Mohou být také použity jako dekorativní prvek, který oživuje komerční a obytné prostory. Hustě rozmístěné body řezu umožňují snadnou instalaci, i v případě malých obytných prostor. Neonové LED značky se vyznačují lehkou a odolnou konstrukcí, která umožňuje jejich použití mimo budovu.

Výhody:
- vysoká trvanlivost umožňující delší použití,
- odolnost vůči UV záření díky silikonovému pouzdru,
- nízká tepelná emise, produkt je bezpečný k použití i v dětském pokoji,
- odolnost vůči povětrnostním podmínkám — stupeň krytí IP67
Použití:
- v dírách v nábytku,
- na stěnách,
- na stropech,
- reklama,
- průmyslové prostory a komerční prostory,
- obchody, restaurace, kavárny
Teplá bílá barva LED Flex neonového světla je nejblíže světlu tradičních žárovek. Neon může být použit jako dekorativní prvek v domech a bytech, například v ložnici.
| Barva | Teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti neonového světla | 2800K ± 10% |
| Teplota chromatičnosti světelného zdroje | 3000K ± 10% |
| Výkon | 10.8W/m |
| Napětí | 24V DC |
| Počet LED | 126/m |
| Krok řezání | 5.5cm |
| *Ra | ≥80 |
| *Třída energetické účinnosti | E |
| *Celkový světelný tok | 1284lm/m |
| *Světelná účinnost | 118.9lm/W |
| IP | IP67 |
| Provozní teplota | -25 ÷ 45°C |
| Záruka | 36 měsíců |
*Uvedená hodnota se vztahuje na světelný zdroj