Ohebná LED neonová světla jsou moderní náhradou za tradiční neonová světla, vyrobená s použitím LED technologie. Silikonové, ohebné pouzdro vám umožňuje vytvořit osvětlení libovolného tvaru. Jsou nezastupitelným řešením v reklamním průmyslu. Mohou být také použity jako dekorativní prvek, který oživuje komerční a obytné prostory. Hustě rozmístěné body pro zkrácení umožňují snadnou instalaci, i při osvětlení malých obytných prostor. LED neonová světla se vyznačují lehkou a odolnou konstrukcí, což umožňuje jejich použití mimo budovu.

Výhody:
- vysoká odolnost umožňující delší používání,
- odolnost vůči UV záření díky silikonovému krytu,
- nízká produkce tepla, výrobek je bezpečný k použití i v dětském pokoji,
- odolnost vůči povětrnostním podmínkám — hodnocení IP67
Použití:
- v otvorech vyfrézovaného nábytku,
- na stěnách,
- na stropech,
- v reklamě,
- v průmyslových a komerčních prostorách,
- v obchodech, restauracích, kavárnách
Žluté LED neonové pruhy mohou být použity jako dekorativní prvek. Perfektní jako reklama nebo dekorativní prvek v bytech a domech.
| Barva | Žlutá |
| Výkon | 10.8W/m |
| Napětí | 24V DC |
| Počet LED | 126/m |
| Krok střihu | 5.5cm |
| IP | IP67 |
| Rozsah teplot | -25 ÷ 45°C |
| Záruka | 36 měsíců |