Vertikální LED neonová světla otevírají nové možnosti instalace. Díky ohebnosti neonů a změně emise světla můžete vytvářet 3D instalace.
LED Flex neonové značky jsou moderní náhradou za tradiční neonové značky, vyrobené s použitím LED technologie. Silikonové, flexibilní pouzdro vám umožňuje vytvořit osvětlení libovolného tvaru. Jsou nenahraditelným řešením v reklamním průmyslu. Mohou být také použity jako dekorativní prvek, který oživuje komerční a obytné prostory. Hustě rozmístěné body řezání umožňují snadnou instalaci, a to i při osvětlování malých obytných prostorů. Neonové LED značky se vyznačují lehkou a odolnou strukturou, která umožňuje jejich použití mimo budovu.
Výhody:
- vysoká odolnost umožňující delší používání,
- odolnost vůči UV záření díky silikonovému krytu,
- nízká tepelná emise, výrobek je bezpečný k použití i v dětském pokoji,
- odolnost vůči povětrnostním podmínkám — IP67 stupeň krytí
Použití:
- na stěny,
- na stropy,
- reklama,
- průmyslové prostory a komerční prostory,
- obchody, restaurace, kavárny
Modrá Neon LED Flex vám umožní vytvořit dekorativní prvek. Zvýšený stupeň krytí IP umožňuje, aby byl neon vystaven atmosférickým faktorům.
| Barva | MODRÁ |
| Výkon | 10W/m |
| Napětí | 24V DC |
| Počet LED | 168/m |
| Krok řezání | 4,17cm |
| IP | IP67 |
| Teplotní rozsah | -25 ÷ 45°C |
| Záruka | 36 měsíců |