Svislá LED neonová světla otevírají nové možnosti instalace. Díky ohybatelnosti neonů a změně emise světla můžete vytvořit 3D instalace.
LED Flex neonové značky jsou moderní náhradou za tradiční neonové značky, vyrobené s využitím LED technologie. Silikonové, flexibilní pouzdro vám umožňuje vytvořit osvětlení libovolného tvaru. Jsou nenahraditelným řešením v reklamním průmyslu. Mohou být také použity jako dekorativní prvek, který oživuje komerční a obytné prostory. Hustě umístěné body pro krácení umožňují snadnou instalaci, i při osvětlování malých obytných prostorů. LED neonová světla se vyznačují lehkou a odolnou konstrukcí, která umožňuje jejich použití mimo budovu.
Výhody:
- vysoká odolnost umožňující delší používání,
- odolnost proti UV záření díky silikonovému krytu,
- nízká emisivita tepla, produkt je bezpečný pro použití i v dětském pokoji,
- odolnost proti povětrnostním podmínkám — stupeň krytí IP67
Použití:
- na stěnách,
- na stropech,
- reklama,
- průmyslové prostory a komerční prostory,
- obchody, restaurace, kavárny
Neon LED Flex studená bílá je dokonalým řešením pro osvětlení nábytku. Neonová značka může být umístěna do frézovaného otvoru bez nutnosti použití dodatečného hliníkového profilu.
| Barva | CW |
| Příkon | 10W/m |
| Napětí | 24V DC |
| Počet LED | 168/m |
| Krok krácení | 4,17cm |
| IP | IP67 |
| Teplotní rozsah | -25 ÷ 45°C |
| Záruka | 36 měsíců |