Svislá LED neonová světla otevírají nové možnosti instalace. Díky ohybatelnosti neonů a změně vyzařování světla můžete vytvářet 3D instalace.
LED Flex neonové nápisy jsou moderní náhradou za tradiční neonové nápisy, vyrobené s využitím technologie LED. Silikonové, flexibilní pouzdro umožňuje vytvářet osvětlení libovolného tvaru. Jsou nenahraditelným řešením v reklamním průmyslu. Mohou být také použity jako dekorativní prvek, který oživuje komerční a obytné prostory. Hustě rozmístěné body řezání umožňují snadnou instalaci, i při osvětlování malých obytných prostor. LED neonové nápisy se vyznačují lehkou a odolnou konstrukcí, což umožňuje jejich použití mimo budovu.
Výhody:
- vysoká odolnost umožňující delší používání,
- odolnost proti UV záření díky silikonovému krytu,
- nízká tepelná emise, produkt je bezpečný k použití i v dětském pokoji,
- odolnost proti povětrnostním podmínkám — stupeň krytí IP67
Použití:
- na stěnách,
- na stropech,
- reklama,
- průmyslové prostory a komerční prostory,
- obchody, restaurace, kavárny
Teplá bílá barva LED Flex neonového světla je nejblíže světlu tradičních žárovek. Neon může být použit jako dekorativní prvek v domech a bytech, například v ložnici.
| Barva | TW |
| Výkon | 10W/m |
| Napětí | 24V DC |
| Počet LED | 168/m |
| Krok řezání | 4,17cm |
| IP | IP67 |
| Teplotní rozsah | -25 ÷ 45°C |
| Záruka | 36 měsíců |