Vertikální LED neonová světla otevírají nové možnosti instalace. Díky ohebnosti neonů a změně vyzařování světla můžete vytvářet 3D instalace.
LED Flex neonové značky jsou moderní náhradou tradičních neonových značek, vyrobené pomocí LED technologie. Silikonové, flexibilní pouzdro vám umožňuje vytvořit osvětlení libovolného tvaru. Jsou nenahraditelným řešením v reklamním průmyslu. Mohou být také použity jako dekorativní prvek, který oživuje komerční a rezidenční prostory. Hustě rozmístěné body řezu umožňují snadnou instalaci, dokonce i při osvětlení malých obytných prostorů. LED neonové značky se vyznačují lehkou a odolnou strukturou, která jim umožňuje používat je i vně budov.
Výhody:
- vysoká trvanlivost umožňující delší používání,
- odolnost vůči UV záření díky silikonovému krytu,
- nízké vyzařování tepla, produkt je bezpečný k použití i v dětském pokoji,
- odolnost vůči povětrnostním podmínkám — krytí IP67
Použití:
- na stěnách,
- na stropech,
- reklama,
- průmyslové a komerční prostory,
- obchody, restaurace, kavárny
Neonový LED Flex v žluté barvě lze použít jako dekorativní prvek. Dokonalé jako reklama nebo dekorativní prvek v bytech a domech.
| Barva | ŽLUTÁ |
| Příkon | 10W/m |
| Napětí | 24V DC |
| Počet LED | 168/m |
| Krok řezu | 4,17cm |
| IP | IP67 |
| Teplotní rozsah | -25 ÷ 45°C |
| Záruka | 36 měsíců |