Flexibilní neonové světelné panely LED jsou moderní náhradou za tradiční neonové světla, vyrobené s použitím LED technologie. Silikonový, flexibilní plášť umožňuje vytvořit osvětlení libovolného tvaru. Jsou nenahraditelným řešením v reklamním průmyslu. Mohou být také použity jako dekorativní prvek, který oživuje komerční a obytné prostory. Hustě rozmístěné body řezání umožňují snadnou instalaci, i při osvětlování malých obytných prostor. Neonová světla LED se vyznačují lehkou a odolnou konstrukcí, která umožňuje jejich použití i vně budovy.

Výhody:
- vysoká odolnost umožňující delší používání,
- odolnost vůči UV záření díky silikonovému krytu,
- nízká tepelná emise, výrobek je bezpečný pro použití i v dětském pokoji,
- odolnost vůči povětrnostním podmínkám — krytí IP67
Použití:
- do vyfrézo vaných otvorů v nábytku,
- na stěny,
- na stropy,
- reklama,
- průmyslové prostory a komerční prostory,
- obchody, restaurace, kavárny
Neutrálně bílá Flex LED neon může být použit jako dekorativní osvětlení v obývacích pokojích. Neutrální barva je nejuniverzálnější, podobná dennímu světlu.
| Barva | Neutrální |
| Teplota barvy neonu | 4200K ± 10% |
| Teplota barvy světelného zdroje | 5000K ± 10% |
| Výkon | 10.8W/m |
| Napětí | 24V DC |
| Počet LED | 126/m |
| Krok řezání | 5.5cm |
| *Ra | ≥80 |
| *Celkový světelný tok | 1376lm/m |
| *Světelná účinnost | 127.4lm/W |
| IP | IP67 |
| Rozsah teplot | -25 ÷ 45°C |
| Záruka | 36 měsíců |
*Uvedená hodnota se vztahuje na světelný zdroj