Vertikální LED neonová světla otevírají nové možnosti instalace. Díky ohebnosti neonů a změně emisí světla můžete vytvářet 3D instalace.
LED Flex neonové značky jsou moderní náhrada tradičních neonových značek vyrobených s využitím LED technologie. Silikonové, flexibilní pouzdro vám umožňuje vytvořit světla jakéhokoli tvaru. Jsou nenahraditelným řešením v reklamním průmyslu. Mohou být také použity jako dekorativní prvek, který oživuje komerční a rezidenční prostory. Hustě rozmístěné body stříhání umožňují snadnou instalaci, i při osvětlení malých obytných prostor. LED neonové značky se vyznačují lehkou a odolnou konstrukcí, což umožňuje jejich použití vně budovy.
Výhody:
- vysoká odolnost umožňující delší používání,
- odolnost vůči UV záření díky silikonovému krytu,
- nízká produkce tepla, produkt je bezpečný k použití i v dětském pokoji,
- odolnost vůči povětrnostním podmínkám - stupeň krytí IP67
Použití:
- na stěnách,
- na stropech,
- reklama,
- průmyslové a komerční prostory,
- obchody, restaurace, kavárny
LED Flex červený neon lze použít jako reklamní prvek nebo osvětlení v kavárně nebo baru, například jako stropní osvětlení.
| Barva | ČERVENÁ |
| Výkon | 10W/m |
| Napětí | 24V DC |
| Počet LED | 168/m |
| Délka pásku | 4,17cm |
| IP | IP67 |
| Rozsah teplot | -25 ÷ 45°C |
| Záruka | 36 měsíců |