Vertikální LED neonová světla otevírají nové možnosti instalace. Díky ohýbacímu směru neonů a změně světelné emise můžete vytvářet 3D instalace.
LED Flex neonové značky jsou moderní náhradou tradičních neonových značek, vyrobené pomocí LED technologie. Silikonové, flexibilní pouzdro vám umožňuje vytvářet osvětlení libovolného tvaru. Jsou nenahraditelným řešením v reklamním průmyslu. Mohou být také použity jako dekorativní prvek, který oživuje komerční a obytné prostory. Hustě rozmístěné řezné body umožňují snadnou instalaci, a to i v případě osvětlení malých obytných prostor. LED neonové značky se vyznačují lehkou a odolnou konstrukcí, která jim umožňuje používat je mimo budovu.
Výhody:
- vysoká trvanlivost umožňující delší použití,
- odolnost vůči UV záření díky silikonovému krytu,
- nízké tepelné vyzařování, produkt je bezpečný k použití i v dětském pokoji,
- odolnost vůči povětrnostním podmínkám — IP67 třída krytí
Použití:
- na stěnách,
- na stropech,
- reklama,
- průmyslové a komerční prostory,
- obchody, restaurace, kavárny
Neonové LED Flex ve žluté barvě lze použít jako dekorativní prvek. Dokonalé jako reklama nebo dekorativní prvek v bytech a domech.
| Barva | ŽLUTÁ |
| Příkon | 10W/m |
| Napětí | 24V DC |
| Počet LED | 140/m |
| Délka pásku | 0,71cm |
| IP | IP67 |
| Rozsah teplot | -25 ÷ 45°C |
| Záruka | 36 měsíců |



