LED Flex neonové značky jsou moderní náhradou tradičních neonových značek, vyrobených s využitím LED technologie. Silikonový, flexibilní kryt umožňuje vytvářet osvětlení libovolného tvaru. Jsou nenahraditelným řešením v reklamním průmyslu. Mohou být také použity jako dekorativní prvek, který oživuje komerční a obytné prostory. Hustě rozmístěné body řezání umožňují snadnou instalaci, i při osvětlování malých obytných prostorů. LED neonové značky se vyznačují lehkou a odolnou konstrukcí, která umožňuje jejich použití mimo budovu.

Výhody:
- vysoká odolnost umožňující delší použití,
- odolnost vůči UV záření díky silikonovému krytu,
- nízká tepelná emise, výrobek je bezpečný k použití i v dětském pokoji,
- odolnost vůči povětrnostním podmínkám — stupeň krytí IP67
Použití:
- v frézovaných otvorech nábytku,
- na stěnách,
- na stropech,
- reklama,
- průmyslové prostory a komerční prostory,
- obchody, restaurace, kavárny
Neon LED Flex zelený je dokonalý jako dekorativní světelný prvek. Vysoká flexibilita umožňuje vytvořit jakýkoli tvar. Lze použít i venku.
| Barva | Červená |
| Výkon | 10.8W/m |
| Napětí | 24V DC |
| Počet LED | 126/m |
| Krok řezání | 5.5cm |
| IP | IP67 |
| Teplotní rozsah | -25 ÷ 45°C |
| Záruka | 36 měsíců |