Vertikální LED neonová světla otevírají nové možnosti instalace. Díky ohýbatelnosti neonů a změně emise světla můžete vytvářet 3D instalace.
LED Flex neonové poutače jsou moderní náhradou za tradiční neonové poutače, vyrobené s využitím LED technologie. Silikonové, flexibilní pouzdro vám umožňuje vytvářet osvětlení libovolného tvaru. Jsou nenahraditelným řešením v reklamním průmyslu. Mohou být také použity jako dekorativní prvek, který oživuje komerční a obytné prostory. Hustě rozmístěné body pro krácení umožňují snadnou instalaci, a to i při osvětlování malých obytných prostorů. LED neonové poutače se vyznačují lehkou a odolnou konstrukcí, což umožňuje jejich použití mimo budovu.
Výhody:
- vysoká trvanlivost umožňující delší používání,
- odolnost vůči UV záření díky silikonovému krytu,
- nízká tepelná emise, výrobek je bezpečný k použití i v dětském pokoji,
- odolnost proti povětrnostním podmínkám — stupeň krytí IP67
Použití:
- na stěnách,
- na stropech,
- reklama,
- průmyslové a komerční prostory,
- obchody, restaurace, kavárny
Neon LED Flex zelený je dokonalý jako dekorativní světelný prvek. Vysoká flexibilita umožňuje vytvářet jakýkoli tvar. Může být použit venku.
| Barva | ZELENÁ |
| Příkon | 10 W/m |
| Napětí | 24 V DC |
| Počet LED | 168/m |
| Krok krácení | 4,17 cm |
| IP | IP67 |
| Rozsah teplot | -25 ÷ 45°C |
| Záruka | 36 měsíců |