Panel LED TITAN od společnosti LED Labs Lighting, typ podsvíceného panelu, pouze 28mm vysoký. Panel je kryt 5letou zárukou díky použití vysoce kvalitních materiálů a komponentů. Vysoká účinnost 140 lm/W poskytuje velké množství světla s nižší spotřebou elektrické energie. Konstrukce panelu umožňuje instalaci jak do zavěšených stropních systémů jako povrchové svítidlo (rám k dispozici samostatně) a pomocí kabelů (k dispozici samostatně) jako závěsné svítidlo. Panel LED TITAN od společnosti LED Labs Lighting je vybaven clonkou, která snižuje parametr oslnění na UGR < 19, což umožňuje jeho použití v kancelářských prostorách v souladu s platnými normami. Použitím vybraných LED diod bylo dosaženo parametru SDCM < 3, což se překládá do větší konzistence barvy světla ve srovnání s platnou normou. Absence viditelných spojů rámu panelu zaručuje estetický vzhled. Sada obsahuje LED zdroj konstantního proudu od renomované společnosti BOKE. Díky použití vysoce kvalitního LED zdroje je panel TITAN od společnosti LED Labs Lighting charakterizován absencí stroboskopického efektu (bez blikání). To zvyšuje komfort používání a chrání naše zrak před chronickou únavou. Použití osvětlení s parametrem CRI > 80 umožňuje odraz skutečné barvy předmětů v místnosti. Zvýšená IP54 úroveň předního krytí umožňuje instalaci na místech s vysokou vlhkostí, jako jsou koupelny. Panel je kompatibilní se zdrojem DALI od společnosti BOKE (stmívatelný zdroj, k dispozici samostatně).
Výrobek má certifikát PZH, což je certifikát kvality a bezpečnosti výrobku, potvrzující jeho soulad s platnými hygienickými normami.
Výhody výrobků s certifikátem PZH:
- Možnost používat výrobky ve veřejných zařízeních
- Možnost používat výrobky v zařízeních se zvýšenými hygienickými standardy, jako jsou laboratoře, lékárny, plavecké bazény
- Záruka bezpečnosti pro zdraví a život lidí
| Model: | TITAN |
| Napájecí napětí: | 200 - 240 V~ 50/60Hz |
| Jmenovitý výkon: | 36 W |
| Rozměry: | 595 x 595 x 28 mm |
| UGR: | <19 |
| Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| Užitečný světelný tok (120°) | 5040 lm |
| Celkový světelný tok | 4450 lm |
| Světelná účinnost | 140 lm/W |
| IP | IP54 |