Podsvícený LED panel s výškou pouhých 25mm. Díky své konstrukci lze panel instalovat jak do systémů zavěšených stropů, tak jako povrchově montované svítidlo (rám k dispozici samostatně). Pevné spoje panelu zajišťují estetický vzhled. Sada obsahuje LED napájecí zdroj s konstantním proudem. Díky použití vysoce kvalitního LED napájecího zdroje je panel PLANET charakterizován absencí stroboskopického efektu (bez blikání). To zvyšuje pohodlí používání a chrání naše zrak před chronickou únavou. Použití LED panelu s parametrem CRI nad 80 umožňuje věrně odrazit skutečnou barvu předmětů v místnosti. LED panel má záruční dobu 3 roky.
LED panel je balen dohromady - panel se prodává v balení po 6 kusech.
Panel je kompatibilní se zdrojem DALI od firmy BOKE (stmívatelný zdroj, k dispozici samostatně).
Výrobek má certifikát PZH, což je certifikát kvality a bezpečnosti výrobku, potvrzující jeho shodu s příslušnými hygienickými normami.
Výhody výrobků s certifikátem PZH:
- Možnost používat výrobky ve veřejných zařízeních
- Možnost používat výrobky v zařízeních se zvýšenými hygienickými standardy, jako jsou laboratoře, lékárny, bazény
- Záruka bezpečnosti pro zdraví a život lidí



| Model: | PLANET |
| Napájecí napětí: | 200-230V |
| Jmenovitý výkon: | 40W |
| Rozměry: | 595 x 595 x 25mm |
| UGR: | <19 |
| Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| Využitelný světelný tok (120°) | 3749 lm |
| Celkový světelný tok | 4400 lm |
| Světelná účinnost | 110 lm/W |
| Životnost: | 30,000 h |