Seznamte se s řadou konektorů PRO od LED Labs Lighting. Připojte pásky bez nutnosti pájení rychle a trvale díky použití silných hrotů pro průbodnutí DPS!
✓ Stabilní a trvanlivé připojení LED pásků díky „kliknutí"
✓ Bez nutnosti pájení
✓ Průhledná barva
✓ Lze použít s pásky IP20 a IP65*
✓ Vyrobeno z polykarbonátu a mědi
✓ Otvírač pro snadnou montáž
✓ Hroty pro průbodnutí DPS
* Připojení musí být utěsněno, aby se udržela hodnota IP65


Připojení LED pásku a kabelu pomocí jednorázového konektoru

Hroty pro průbodnutí DPS
| Série | A |
| Aplikace | MONO |
| Napětí | 5/12/24V DC |
| Maximální výkon | max. 2A |
| Kabel | žádný |
| Typ konektoru | 2PIN |
| Rozměry | 22x14x7mm |
| Šířka | 10mm |