Poznejte sérii konektorů PRO od LED Labs Lighting. Připojujte pásky bez pájení rychle a trvale díky použití silných kolíků pro propíchnutí DPS!
✓ Stabilní a trvanlivé spojení LED pásků pomocí "Kliknutí"
✓ Není třeba pájet
✓ Transparentní barva
✓ Lze použít s IP20 a IP65* páskami
✓ Vyrobeno z polykarbonátu a mědi
✓ Otvírač pro snadnou montáž
✓ Kolíky pro propíchnutí DPS
* Připojení musí být utěsněno, aby se udržela třída IP65


Připojení LED pásku a kabelu pomocí jednostranného konektoru

Kolíky pro propíchnutí DPS
| Série | A |
| Aplikace | RGB/CCT |
| Napětí | 5/12/24V DC |
| Maximální výkon | max. 2A |
| Kabel | žádný |
| Typ konektoru | 4PIN |
| Rozměry | 22x14x7mm |
| Šířka | 10mm |