Seznamte se s řadou konektorů PRO od společnosti LED Labs Lighting. Připojujte pásky bez pájení rychle a trvale díky použití silných hrotů k propíchnutí DPS!
✓ Stabilní a trvanlivé připojení LED pásků pomocí "kliknutí"
✓ Žádné pájení není zapotřebí
✓ Průhledná barva
✓ Lze použít s pásky IP20 a IP65*
✓ Vyrobeno z polykarbonátu a mědi
✓ Otvírač pro snadnou montáž
✓ Hroty k propíchnutí DPS
* Připojení je nutné utěsnit, aby se udržel stupeň krytí IP65


Připojení LED pásku a kabelu pomocí jednostranného konektoru

Hroty k propíchnutí DPS
| Série | A |
| Použití | RGBW |
| Napětí | 5/12/24V DC |
| Maximální výkon | max. 2A |
| Kabel | žádný |
| Typ konektoru | 5PIN |
| Rozměry | 22x15x7mm |
| Šířka | 10mm |