Seznamte se s řadou konektorů PRO od LED Labs Lighting. Připojte pásky bez pájení rychle a trvale díky použití silných kolíků pro průraz DPS!
✓ Stabilní a odolné připojení LED pásků pomocí „kliknutí"
✓ Není potřeba pájení
✓ Průhledná barva
✓ Lze použít s pásky IP20 a IP65*
✓ Vyrobeno z polykarbonátu a mědi
✓ Otvírač pro snadnou montáž
✓ Kolíky pro průraz DPS
* Připojení musí být utěsněno, aby se udržel stupeň krytí IP65


Připojení LED pásku a kabelu pomocí jednostranného konektoru

Kolíky pro průraz DPS
| Řada | A |
| Použití | RGB+CCT |
| Napětí | 5/12/24V DC |
| Maximální výkon | max. 2A |
| Kabel | žádný |
| Typ konektoru | 6PIN |
| Rozměry | 22x17x7mm |
| Šířka | 12mm |