Seznamte se s řadou konektorů PRO od LED Labs Lighting. Připojujte pásky bez pájení rychle a trvale díky použití silných kolíků pro propichování DPS!
✓ Stabilní a trvanlivé připojení LED pásků s funkcí "Click"
✓ Není nutné pájet
✓ Průhledná barva
✓ Lze použít s pásky IP20 a IP65*
✓ Vyrobeno z polykarbonátu a mědi
✓ Otvírač pro snadnou montáž
✓ Kolíky pro propichování DPS
* Připojení musí být utěsněno, aby se udržela IP65


Připojení LED pásků pomocí jednostranného konektoru

Kolíky pro propichování DPS
| Řada | G |
| Aplikace | MONO |
| Napětí | 5/12/24V DC |
| Maximální výkon | max. 2A |
| Kabel | žádný |
| Typ konektoru | 2PIN |
| Rozměry | 22x14x7mm |
| Šířka | 10mm |