Seznamte se s řadou konektorů PRO od společnosti LED Labs Lighting. Připojte pásky bez pájení rychle a trvale díky použití silných kolíků k propichování DPS!
✓ Stabilní a odolné připojení LED pásků s „kliknutím"
✓ Bez potřeby pájení
✓ Průhledná barva
✓ Lze použít s IP20 a IP65* páskami
✓ Vyrobeno z polykarbonátu a mědi
✓ Otvírač pro snadnou montáž
✓ KOLÍKY k propichování DPS
* Připojení musí být utěsněno, aby byla zachována odolnost IP65


Připojení LED pásků pomocí jednostranného konektoru

Kolíky k propichování DPS
| Série | G |
| Použití | CCT |
| Napětí | 5/12/24V DC |
| Maximální výkon | max. 2A |
| Kabel | žádný |
| Typ konektoru | 3PIN |
| Rozměry | 22x14x7mm |
| Šířka | 10mm |