Seznamte se s řadou konektorů PRO od společnosti LED Labs Lighting. Připojte pásky bez pájení rychle a trvale díky použití robustních kolíků pro proražení DPS!
✓ Stabilní a trvanlivé připojení LED pásků pomocí "Click"
✓ Nevyžaduje pájení
✓ Průhledná barva
✓ Lze použít s pásky IP20 a IP65*
✓ Vyrobeno z polykarbonátu a mědi
✓ Otvírač pro snadnou montáž
✓ Kolíky pro proražení DPS
* Připojení musí být utěsněno, aby si zachovalo IP65


Připojení LED pásků pomocí jednostranného konektoru

Kolíky pro proražení DPS
| Série | G |
| Aplikace | RGBW |
| Napětí | 5/12/24V DC |
| Maximální výkon | max. 2A |
| Kabel | žádný |
| Typ konektoru | 5PIN |
| Rozměry | 22x15x7mm |
| Šířka | 10mm |