Seznamte se s řadou konektorů PRO od LED Labs Lighting. Připojujte pásky bez pájení rychle a trvale díky použití silných kolíků pro proražení DPS!
✓ Stabilní a odolné připojení LED pásků pomocí "kliknutí"
✓ Žádné pájení není potřeba
✓ Průhledná barva
✓ Lze použít s páskami IP20 a IP65*
✓ Vyrobeno z polykarbonátu a mědi
✓ Otvírač pro snadnou montáž
✓ Kolíky pro proražení DPS
* Připojení musí být utěsněno, aby se udrželo IP65


Připojení LED pásků pomocí jednostranného konektoru

Kolíky pro proražení DPS
| Série | G |
| Použití | RGB+CCT |
| Napětí | 5/12/24V DC |
| Maximální výkon | max. 2A |
| Drát | žádný |
| Typ konektoru | 6PIN |
| Rozměry | 22x17x7mm |
| Šířka | 12mm |