Seznamte se s řadou konektorů PRO od společnosti LED Labs Lighting. Připojujte pásky bez pájení rychle a trvale díky použití silných kolíků průbojných do DPS!
✓ Stabilní a trvanlivé připojení LED pásků s funkcí „Click"
✓ Bez nutnosti pájení
✓ Průhledná barva
✓ Lze použít s pásky IP20 a IP65*
✓ Vyrobeno z polykarbonátu a mědi
✓ Otvírák pro snadnou montáž
✓ KOLÍKY průbojné do DPS
* Připojení musí být utěsněno, aby se udržel stupeň krytí IP65


Připojení LED pásků pomocí jednostranného konektoru

Kolíky průbojné do DPS
| Řada | G |
| Aplikace | COB |
| Napětí | 5/12/24V DC |
| Maximální výkon | max. 2A |
| Drát | žádný |
| Typ konektoru | 2PIN |
| Rozměry | 22x14x7mm |
| Šířka | 10mm |