Seznamte se s řadou konektorů PRO od společnosti LED Labs Lighting. Díky použití robustních hrotů, které pronikají do desky plošných spojů, můžete pásky připojit bez pájení rychle a trvale!
✓ Stabilní a odolné připojení LED pásků díky "kliknutí"
✓ Bez potřeby pájení
✓ Transparentní barva
✓ Lze použít s pásky IP20 a IP65*
✓ Vyrobeno z polykarbonátu a mědi
✓ Otvírač pro snadnou montáž
✓ Hroty pronikající do desky plošných spojů
* Připojení musí být utěsněno, aby si zachovalo stupeň krytí IP65


Připojení LED pásků pomocí jednostranného konektoru

Hroty pronikající do desky plošných spojů
| Řada | G |
| Aplikace | COB |
| Napětí | 5/12/24V DC |
| Maximální výkon | max. 2A |
| Kabel | žádný |
| Typ konektoru | 2PIN |
| Rozměry | 22x12x7mm |
| Šířka | 8mm |