Žárovka E27 LED s výkonem 10W a světelným tokem 940 lumenů v ultra teplé bílé barvě. Náhrada za tradiční 60W žárovku. Závit E27 je jedním z nejčastěji používaných závitů, díky své jednoduchosti při demontáži/instalaci žárovek.
Volbou našich LED světelných zdrojů šetříte energii. Účinně tak snížíte své účty za elektřinu a pomůžete chránit přírodní prostředí.
Zdroj ultra teplého LED světla se používá jako osvětlení, které dodává domácímu prostředí útulný akcent.
Okamžité rozsvícení po zapnutí. LED žárovka se okamžitě rozsvítí po zapnutí díky krátké době zapalování (méně než 0,02 sekundy).
LED světelné zdroje jsou bezpečný a trvanlivý způsob osvětlení vašeho domova. Vysoce kvalitní diody zajišťují dlouhodobé použití. Nižší zahřívání je bezpečné pro použití a může být použito i v dětském pokoji. Je vybavena IC ovladačem, tedy napájecím zdrojem přizpůsobeným LED osvětlení. Zabraňuje nadměrnému zahřívání LED žárovky, což prodlužuje její životnost.
LED světelné zdroje od LED Labs se vyznačují vysoce kvalitními kondenzátory, navrženými pro provoz při teplotách až do 130°C a tepelně vodivým pouzdrem, které účinně odvádí teplo.
CRI (80) zajišťuje vysoké barevné podání, umožňující prezentaci barev v jejich přirozených odstínech.
| Výkon: | 10W |
| Napětí: | 220 - 240V AC / 50-60 Hz |
| Jmenovitý proud: | 87 mA |
| Světelný tok: | 940 Lm |
| Rozměry: | 60 x 108 mm |
| Životnost: | 25 000h |
| Světelný úhel: | 220 stupňů |
| Určeno pro osvětlení, accent | Ne |
| Index podání barev CRI: | Ra > 80 |
| Teplota chromatičnosti: | 2700K, ultra teplá bílá |
| Počet zapnutí/vypnutí: | 20 000 |
| Doba zapnutí: | <0,02 s |
| Doba zahřátí na 60% světelného toku: | <1 s |
| Stmívatelná: | Ne |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Certifikáty: | CE, ROHS |