Žárovka LED G9 s výkonem 4W a světelným tokem 380 lumenů v teplé bílé barvě. Závit G9 je jedním z nejčastěji používaných závitů, díky své jednoduchosti při demontáži/montáži žárovek.
Volba našich světelných zdrojů LED je způsob, jak šetřit energii. Účinně tak snížíte své účty za elektřinu a pomůžete chránit přírodní prostředí.
Neutrální bílé světlo se nejvíce blíží dennímu světlu. Může být použito v jakékoli místnosti, především tam, kde se zdržujeme déle.
Okamžité zapnutí po přepnutí. LED žárovka se rozsvítí okamžitě po zapnutí, díky krátké době zapálení (méně než 0,02 sekundy).
LED světelné zdroje představují bezpečný a trvanlivý způsob osvětlení prostoru ve vašem domě. Kvalitní diody zajišťují dlouhodobé použití. Nižší zahřívání jej dělá bezpečným k použití a může být dokonce umístěn v dětském pokoji. Je vybaven IC řídicí jednotkou, tj. zdrojem napájení přizpůsobeným LED osvětlení. Zabraňuje nadměrnému zahřívání LED žárovky, což prodlužuje její životnost.
LED světelné zdroje od LED Labs se vyznačují kvalitními kondenzátory, navrženými pro provoz při teplotách až do 130°C a tepelně vodivým pouzdrem, které účinně odvádí teplo.
CRI (80) zajišťuje vysokou věrnost barev, umožňující prezentaci barev v jejich přirozených odstínech.
| Výkon: | 4W |
| Napětí: | 220 - 240V AC / 50-60 Hz |
| Jmenovitý proud: | 34 mA |
| Světelný tok: | 400 Lm |
| Rozměry: | 19 x 54.5 mm |
| Životnost: | 25,000 h |
| Světelný úhel: | 220 stupňů |
| Určeno pro osvětlení. akcent: | Ne |
| Index podání barev CRI: | Ra > 80 |
| Teplota chromatičnosti: | 4000K, neutrálně bílá |
| Počet cyklů zapnuto/vypnuto: | 20,000 |
| Účiník PF: | 0.9 |
| Doba zapálení: | <0.02 s |
| Doba nábušte (60%): | <1 s |
| Stmívatelné: | Ne |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Certifikáty: | CE, ROHS |