Žárovka G9 LED s výkonem 4W a světelným tokem 380 lumenů v teplé bílé barvě. Závit G9 je jeden z nejčastěji používaných závitů, díky své jednoduchosti při demontáži/montáži žárovek.
Výběr našich zdrojů světla LED je způsob, jak šetřit energii. Účinně tak snížíte své účty za elektřinu a pomůžete chránit přírodní prostředí.
Neutrální bílé světlo je nejbližší dennímu světlu. Může být použito v jakékoli místnosti, zvláště tam, kde se déle zdržujeme.
Světlo se okamžitě rozsvítí po zapnutí. Žárovka LED se okamžitě rozsvítí po zapnutí, a to díky krátké době zapnutí (méně než 0,02 sekundy).
Zdroje světla LED jsou bezpečný a trvanlivý způsob, jak osvětlit prostor ve vašem domě. Vysoce kvalitní diody zajišťují dlouhodobé používání. Menší ohřev ji činí bezpečnou pro použití a může být dokonce použita v dětském pokoji. Je vybavena IC ovladačem, tedy napájecím zdrojem přizpůsobeným osvětlení LED. Zabraňuje nadměrnému ohřevu žárovky LED, což zvyšuje její životnost.
Zdroje světla LED od LED Labs se vyznačují vysoce kvalitními kondenzátory, navržené pro provoz při teplotách až do 130°C a tepelně vodivým pouzdrem, které účinně odvádí teplo.
CRI (80) zajišťuje vysokou reprodukci barev, umožňující barvy v jejich přirozených odstínech.
| Výkon: | 4W |
| Napětí: | 220 - 240V AC / 50-60 Hz |
| Jmenovitý proud: | 34 mA |
| Světelný tok: | 380 Lm |
| Rozměry: | 19 x 54.5 mm |
| Životnost: | 25,000 h |
| Světelný úhel: | 220 stupňů |
| Určeno pro osvětlení. akcent: | Ne |
| Index podání barev CRI: | Ra > 80 |
| Teplota chromatičnosti: | 3000K, teplá bílá |
| Počet zapnutí/vypnutí: | 20,000 |
| Účiník PF: | 0.9 |
| Doba rozsvícení: | <0.02 s |
| Doba ohřevu na 60% světelného toku: | <1 s |
| Stmívatelná: | Ne |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Certifikáty: | CE, ROHS |