GU10 LED žárovka s výkonem 7W a světelným tokem 600 lumenů v ultrateple bílé barvě. Náhrada za tradiční 45W žárovku. Patice GU10 je jednou z nejčastěji používaných patic, kvůli své jednoduchosti při demontáži/montáži žárovek.
Výběr našich LED světelných zdrojů je způsob, jak šetřit energii. Účinně snížíte své účty za elektřinu a pomůžete chránit přírodní prostředí.
Ultrateple LED zdroj se používá jako osvětlení, které dodá místnosti útulný akcent.
Okamžité rozsvícení po zapnutí. LED žárovka se rozsvítí okamžitě po zapnutí díky krátkému zapalovacímu času (méně než 0,02 sekundy).
LED světelné zdroje jsou bezpečná a trvanlivá cesta k osvětlení prostoru ve vašem domě. Vysoce kvalitní diody zajišťují dlouhodobé použití. Menší zahřívání ji dělá bezpečnou k použití a může být dokonce použita v dětském pokoji. Je vybavena řídicí elektronikou IC, tj. napájecím zdrojem přizpůsobeným LED osvětlení. Zabraňuje nadměrnému zahřívání LED žárovky, což prodlužuje její životnost.
LED světelné zdroje z LED Labs se vyznačují vysoce kvalitními kondenzátory, navržené pro provoz při teplotách až do 130 ° C a tepelně vodivým pouzdrem, které účinně odvádí teplo.
CRI (80) zajišťuje vysokou věrnost barev, což umožňuje prezentovat barvy v jejich přirozených odstínech.
| Výkon: | 7W |
| Napětí: | 220 - 240V AC / 50-60 Hz |
| Jmenovitý proud: | 60 mA |
| Světelný tok: | 600 Lm |
| Rozměry: | 50 x 55 mm |
| Životnost: | 25,000h |
| Světelný úhel: | 120 stupňů |
| Určeno pro osvětlení. akcent | Ne |
| Index podání barev CRI: | Ra > 80 |
| Teplota chromatičnosti: | 2700K, ultrateple bílá |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí: | 20,000 |
| Zapalovací čas: | <0.02 s |
| Doba rozsvícení (60%): | <1 s |
| Stmívatelná: | Ne |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Certifikáty: | CE, ROHS |