Žárovka E14 LED s výkonem 4 W a světelným tokem 380 lumenů v neutrálně bílé barvě. Náhrada za tradiční žárovku 33 W. LED žárovky poskytují světlo bez blikajícího efektu, který je únavný pro oči.
LED žárovka, díky napájecímu obvodu IC, má široký rozsah napětí (175-250 V AC), což ji činí stabilní v nestabilních sítích.
Neutrálně bílé světlo je nejblíže dennímu světlu. Může být použito v jakékoli místnosti, zejména kde trávíme déle času.
Volba LED osvětlení je efektivním způsobem, jak snížit účty za elektřinu a chránit přirozené životní prostředí.
| Jmenovitý výkon: | 4W |
| Napětí: | 175-250V AC |
| Užitečný světelný tok světelného zdroje (Φuse): | 380lm |
| Rozměry: | 99 x 37 x 37 mm |
| Životnost: | 20,000 h |
| Úhel světla: | 220° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| Stmívatelná: | Ne |
| Ekvivalentní výkon | 33W |
| Záruka | 2 roky |