Žárovka E14 LED s výkonem 4 W a světelným tokem 380 lumenů v neutrálně bílé barvě. Náhrada za tradiční žárovku 33 W. LED žárovky poskytují světlo bez blikavého efektu, který je pro oči únavný.
LED žárovka díky napájecímu obvodu IC má široký rozsah napětí (175-250 V AC), což zajišťuje její stabilní provoz v nestabilních sítích.
Neutrálně bílé světlo je nejblíže dennímu světlu. Může být použito v jakékoliv místnosti, především kde trávíme více času.
Volba LED osvětlení je efektivním způsobem, jak snížit účty za elektřinu a chránit životní prostředí.
| Jmenovitý výkon: | 4 W |
| Napětí: | 175-250 V AC |
| Využitelný světelný tok zdroje (Φuse): | 380 lm |
| Rozměry: | 82 x 45 x 45 mm |
| Životnost: | 20 000 h |
| Vyzařovací úhel: | 240° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| Stmívatelná: | Ne |
| Ekvivalentní výkon: | 33 W |
| Záruka: | 2 roky |