Žárovka E14 LED se spotřebou 4W a světelným tokem 380 lumenů v teplé bílé barvě. Náhrada za tradiční žárovku 33W. LED žárovky poskytují světlo bez blikajícího efektu, který je pro oči unavující.
LED žárovka díky napájecímu obvodu IC má široký rozsah napětí (175-250V AC), což ji činí stabilní v nestabilních sítích.
Teplé bílé světlo vytváří útulnou atmosféru v místnosti.
Volba LED osvětlení je účinný způsob, jak snížit účty za elektřinu a chránit přírodní prostředí.
| Jmenovitý výkon: | 4W |
| Napětí: | 175-250V AC |
| Užitečný světelný tok zdroje (Φuse): | 380lm |
| Rozměry: | 82 x 45 x 45 mm |
| Životnost: | 20 000 h |
| Úhel svitu: | 240° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 3000K |
| Stmívatelná: | Ne |
| Ekvivalentní výkon: | 33W |
| Záruka: | 2 roky |