Žárovka E14 LED s výkonem 6W a světelným tokem 806 lumenů v neutrální bílé barvě. Náhrada za tradiční žárovku 60W.
LED žárovky poskytují světlo bez blikajícího efektu, který je pro oči unavující.
Vlákno LED žárovek je LED osvětlení s vzhledem tradiční žárovky. Vysoce kvalitní komponenty zaručují dlouhou životnost. Díky žárovce s vláknem LED je možné získat dekorativní osvětlení připomínající klasické žárovky při použití energeticky úsporné LED technologie.
Neutrální bílé světlo je nejblíže dennímu světlu. Může být použito v jakékoli místnosti, zejména kde trávíme delší dobu.
Volba LED světelných zdrojů je způsob, jak snížit spotřebu energie, což se projeví na nižších účtech za elektřinu a ochraně životního prostředí.
| Jmenovitý výkon: | 6W |
| Napětí: | 220-240V AC |
| Užitečný světelný tok zdroje světla (Φuse): | 806lm |
| Rozměry: | 98 x 35 x 35 mm |
| Životnost: | 20 000 h |
| Světelný úhel: | 360° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| Stmívatelná: | Ne |
| Ekvivalentní výkon | 60W |
| Záruka | 3 roky |