Žárovka E14 LED o výkonu 6 W a světelném toku 806 lumenů v teplém bílém odstínu. Náhrada za tradiční žárovku 60 W.
LED žárovky poskytují světlo bez blikavého efektu, který je únavný pro oči.
LED žárovky s vláknem mají vzhled tradiční žárovky. Vysoce kvalitní komponenty zajišťují dlouhou životnost. Díky LED žárovce s vláknem je možné získat dekorativní osvětlení připomínající klasické žárovky s využitím úsporné LED technologie.
Teplé bílé světlo vytváří útulnou atmosféru v místnosti.
Volba LED světelných zdrojů je způsob, jak snížit spotřebu energie, což se projeví v nižších účtech za elektřinu a ochraně životního prostředí.
| Jmenovitý výkon: | 6W |
| Napětí: | 220-240V AC |
| Užitečný světelný tok zdroje (Φuse): | 806lm |
| Rozměry: | 98 x 35 x 35 mm |
| Životnost: | 20 000 h |
| Úhel světla: | 360° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 3000K |
| Stmívatelná: | Ne |
| Ekvivalentní výkon | 60W |
| Záruka | 3 roky |