Žárovka E14 LED vyrobená z 2835 LED diod SMD s výkonem 7W a světelným tokem 600 lumenů v neutrální bílé barvě. Náhrada za tradiční žárovku 45W. Závit E14 je jedním z nejčastěji používaných závitů, a to díky své jednoduchosti demontáže/montáže žárovek.
Volba našich světelných zdrojů LED je způsob, jak šetřit energii. Účinně tak snížíte své účty za elektřinu a pomůžete chránit přírodní prostředí.
Neutrální bílé světlo je nejblíže dennímu světlu. Může být použito v jakékoli místnosti, zejména tam, kde se déle zdržujeme.
Světlo ihned po zapnutí. Žárovka LED se rozsvítí okamžitě po zapnutí, a to díky nízké době zapnutí (méně než 0,02 sekundy).
Světelné zdroje LED jsou bezpečný a trvanlivý způsob osvětlení prostoru ve vašem domě. Vysoce kvalitní diody zajišťují dlouhodobé používání. Menší zahřívání ji dělá bezpečnou pro použití a může být dokonce umístěna i v dětském pokoji. Je vybavena IC driver, tj. napájecí jednotkou přizpůsobenou LED osvětlení. Zabraňuje nadměrnému zahřívání žárovky LED, což prodlužuje její životnost.
Světelné zdroje LED z LED Labs se vyznačují vysoce kvalitními kondenzátory, konstruovanými pro provoz při teplotách až do 130 °C, a tepelně vodivým pouzdrem, které účinně odvádí teplo.
CRI (80) zajišťuje vysoké podání barev, což umožňuje prezentovat barvy v jejich přirozených odstínech.
| Výkon: | 7W |
| Napětí: | 220 - 240V AC / 50-60 Hz |
| Jmenovitý proud: | 60 mA |
| Světelný tok: | 600 Lm |
| Rozměry: | 37 x 108 mm |
| Životnost: | 25,000h |
| Úhel světla: | 180 stupňů |
| Určeno pro osvětlení. Akcentové | Ne |
| Index podání barev CRI: | Ra > 80 |
| Teplota chromatičnosti: | 3800 - 4200K, neutrální bílá |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí: | 20,000 |
| Účiník PF: | 0.5 |
| Doba rozběhu: | <0.02 s |
| Doba nahřátí na 60% světelného toku: | <1 s |
| Stmívatelná: | Ne |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Certifikáty: | CE, ROHS |