Žárovka E14 LED vyrobená z 2835 SMD diod s výkonem 7W a světelným tokem 600 lumenů v teplém bílém odstínu. Náhrada za tradiční žárovku 45W. Závit E14 je jedním z nejčastěji používaných závitů díky své jednoduchosti demontáže/montáže žárovek.
Volba našich světelných zdrojů LED je způsob, jak ušetřit energii. Účinně tak snížíte své účty za elektřinu a pomůžete chránit přírodní prostředí.
Teplé bílé světlo vytváří útulnou atmosféru v místnosti.
Okamžité zapnutí. Žárovka LED se okamžitě rozsvítí po zapnutí díky krátké době zapálení (méně než 0,02 sekundy).
Světelné zdroje LED jsou bezpečný a trvanlivý způsob osvětlení prostoru ve vašem domově. Vysoce kvalitní diody zajišťují dlouhodobé použití. Nižší zahřívání činí její použití bezpečné a může být dokonce použita i v dětském pokoji. Je vybavena řídicí jednotkou IC, tj. napájecím zdrojem uzpůsobeným pro LED osvětlení. Zabraňuje nadměrnému zahřívání žárovky LED, což prodlužuje její životnost.
Světelné zdroje LED z LED Labs se vyznačují vysoce kvalitními kondenzátory, navržené pro provoz při teplotách až 130 °C a teplotně vodivým pouzdrem, které účinně odvádí teplo.
Index podání barev CRI (80) zajišťuje vysoké podání barev, což umožňuje barvy prezentovat v jejich přirozených odstínech.
| Výkon: | 7W |
| Napětí: | 220 - 240V AC / 50-60 Hz |
| Jmenovitý proud: | 60 mA |
| Světelný tok: | 600 Lm |
| Rozměry: | 37 x 108 mm |
| Životnost: | 25 000h |
| Světelný úhel: | 180 stupňů |
| Určeno pro osvětlení / bodové: | Ne |
| Index podání barev CRI: | Ra > 80 |
| Teplota chromatičnosti: | 2800-3200K, teplá bílá |
| Počet cyklů zapnout/vypnout: | 20 000 |
| Účiník PF: | 0,5 |
| Doba náběhu: | <0,02 s |
| Doba nahřívání na 60% světelného toku: | <1 s |
| Stmívatelná: | Ne |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Certifikáty: | CE, RoHS |