Žárovka s E14 LED s výkonem 7 W a světelným tokem 630 lumenů v teplé bílé barvě. Náhrada za tradiční žárovku 50 W. LED žárovky poskytují světlo bez blikavého efektu, který je pro oči unavující.
LED žárovka, díky napájecímu obvodu IC, má široký rozsah napětí (175-250 V AC), což jí umožňuje stabilně pracovat v nestabilních sítích.
Teplé bílé světlo vytváří v místnosti útulnou atmosféru.
Volba LED osvětlení je efektivní způsob, jak snížit účty za elektřinu a chránit přírodní prostředí.
| Jmenovitý výkon: | 7W |
| Napětí: | 175-250V AC |
| Užitečný světelný tok zdroje světla (Φuse): | 630lm |
| Rozměry: | 88 x 45 x 45 mm |
| Životnost: | 20,000 h |
| Světelný úhel: | 240° |
| Index podání barev CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 3000K |
| Stmívatelná: | Ne |
| Ekvivalentní výkon | 50W |
| Záruka | 2 roky |