Žárovka LED E27 s výkonem 10W a světelným tokem 1200 lumenů v neutrální bílé barvě. Náhrada za tradiční žárovku 82W.
Žárovky LED poskytují světlo bez blikajícího efektu, který je unavující pro oči.
Žárovky LED s vláknem jsou LED osvětlení s vzhledem tradičních žárovek. Vysoce kvalitní součásti zajišťují dlouhou životnost. Díky žárovce LED s vláknem je možné získat dekorativní osvětlení připomínající klasické žárovky s použitím úsporné technologie LED.
Neutrální bílé světlo je nejbližší dennímu světlu. Lze jej použít v jakékoli místnosti, zejména tam, kde pobýváme déle.
Volba LED světelných zdrojů je způsob, jak snížit spotřebu energie, což se projeví v nižších účtech za elektřinu a ochraně životního prostředí.
| Jmenovitý výkon: | 10W |
| Napětí: | 220-240V AC |
| Užitečný světelný tok zdroje světla (Φuse): | 1200 lm |
| Rozměry: | 105 x 60 x 60 mm |
| Životnost: | 20,000 h |
| Světelný úhel: | 360° |
| Index barevného podání CRI: | ⩾80 |
| Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| Stmívatelná: | Ne |
| Ekvivalentní výkon | 82W |
| Záruka | 3 roky |