E27 LED žárovka vyrobená z 2835 SMD diod s výkonem 10 W a světelným tokem 940 lumenů v neutrálně bílé barvě. Náhrada za tradiční žárovku 60 W. Závit E27 je jedním z nejčastěji používaných závitů, díky své jednoduchosti při demontáži/instalaci žárovek.
Volba našich zdrojů světla LED je způsob, jak šetřit energii. Účinně tak snížíte své účty za elektřinu a pomůžete chránit přirozené prostředí.
Neutrálně bílé světlo je nejblíže dennímu světlu. Může být použito v jakékoli místnosti, zvláště tam, kde se zdržujeme déle.
Světlo se rozsvítí ihned po zapnutí. LED žárovka se rozsvítí okamžitě po zapnutí, díky krátkému zapalovacímu času (méně než 0,02 sekundy).
Světelné zdroje LED představují bezpečný a trvanlivý způsob osvětlení prostoru ve vašem domově. Kvalitní diody zajišťují dlouhodobé použití. Nižší zahřívání je bezpečné pro použití a může být použito i v dětském pokoji. Je vybaven IC driverem, tedy napájecím zdrojem přizpůsobeným LED osvětlení. Brání nadměrnému zahřívání LED žárovky, což zvyšuje její životnost.
Světelné zdroje LED od LED Labs se vyznačují kvalitními kondenzátory, navržené pro provoz při teplotách až do 130 °C a tepelně vodivým pouzdrem, které efektivně odvádí teplo.
CRI (80) zaručuje vysokou barevnou věrnost, umožňující prezentaci barev v jejich přirozených odstínech.
| Výkon: | 10W |
| Napětí: | 220 - 240V AC / 50-60 Hz |
| Jmenovitý proud: | 87 mA |
| Světelný tok: | 940 Lm |
| Rozměry: | 60 x 108 mm |
| Životnost: | 25,000 h |
| Úhel svitu: | 220 stupňů |
| Určeno pro osvětlení. důraz: | Ne |
| Index barevného podání CRI: | Ra > 80 |
| Teplota chromatičnosti: | 3800-4200K, neutrálně bílá |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí: | 20,000 |
| Účiník PF: | 0.5 |
| Doba náběhu: | <0.02 s |
| Doba nahřívání na 60% světelného toku: | <1 s |
| Stmívatelná: | Ne |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Certifikáty: | CE, ROHS |